LV RU EN
Mājas lapas navigācija
Katalogs
Mēs pieņemam
VISA CARD VISA CARD VISA CARD
VISA CARD
Mūsu restorāni
Par Sushi.lv

Ēdienu piegādes serviss „Sushi.lv” Latvijā darbojas jau vairākus gadus un ir iemantojis iedzīvotāju uzticību ar to, ka vienmēr piegādā tikai svaigus, tikko gatavotus un garšīgus sushi un citus Āzijas virtuves ēdienus. Piegādes serviss darbojas visu diennakti, tāpēc pie gardas maltītes klienti var tikt jebkurā brīdī, kad radies izsalkums, ieradušies negaidīti ciemiņi, kas jāpabaro, jāsaklāj galds svinībām, vienkārši vēlaties darbā paēst pusdienas vai mājās nav laika gatavot vakariņas. Tāpat šī suši piegāde ir iecienīta to cilvēku vidū, kas strādā maiņu darbus un bieži vien ir nomodā tad, kad citi jau sen guļ. Lai arī kāds jums būt dzīves un darba ritms, jūs vienmēr varat paļauties uz sushi piegādi līdz jebkurai jums ērtai vietai Rīgā un tās tuvākajā apkārtnē. Jūsu svētkus un atpūtu nekad neiztraucēs tukšs uzkodu galds, jo papildināt tās varat ar ātru ēdiena pasūtīšanu internetā un piegādi līdz mājām vai citai vietai, kur atrodaties.
Piegādes serviss klientiem piedāvā tiešām plašu sushi un citu ēdienu klāstu, no kura izvēlēties sev tīkamākās garšas un izpildījumu. Suši klāstā ir dažāda veida maki sushi, tempura maki, nigiri sushi, sashimi sushi, temaki sushi, tidzu maki un gunkan sushi. Katram no tiem ir cits izpildījums un pagatavošanas veids. Jūs varēsiet iepazīties ar pazīstamākā Āzijas ēdiena daudzveidību un visām garšu niansēm. Tie baudāmi ar visādiem pildījumiem, kas ļaus sameklēt savai gaumei atbilstošo – ar dārzeņiem, jūras veltēm, zivīm. Katrs suši gabaliņš ik kā mazs mākslas darbs, ko līdz sīkākai niansei ir nostrādājis labs suši meistars.

Bet suši nav vienīgais ēdiens, ko jums var piegādāt „Sushi.lv”. Varat izvēlēties dažādus Āzijas ēdienus – salātus, uzkodas, zupas, pamatēdienus, wok ēdienus un pat veģetāru ēdienu Āzijas gaumē. Tāpat piedāvājumā ir arī deserti, kokteiļi un citi dzērieni. Tas nozīmē, ka varēsiet gan sev, gan saviem draugiem piedāvāt bagātīgu un sātīgu maltīti no vairākiem ēdieniem. Tāpat nebūs jāsatraucas, kā paspēt sagatavoties svētkiem un vairākas dienas iepriekš jau gatavot pamatīgus pārtikas krājumus. To visu atvieglot un par prieka pilnu procesu var padarīt suši piegāde līdz jūsu mājas durvīm. Atliek tikai izvēlēties katram iemīļotākos ēdienus, noformēt pasūtījumu un gaidīt tā piegādi. Ēdiens būs svaigs, aromātisks un gatavs ēšanai. Vai var vēl vieglāk sagatavoties svētkiem vai paēst pusdienas darbā, kad steiga neļauj doties garākā pārtraukumā?

Lai ērti un ātri jebkurā laikā veiktu sushi un citu ēdienu pasūtījumu, atliek tikai piereģistrēties mājas lapā http://www.sushi.lv/ . Tad vienmēr varēsiet izmantot savu lietotāja vārdu un paroli, profilā jau būs informācija par jums un tā katru reizi nebūs jāievada no jauna. Pasūtīšanu var veikt ne tikai no mājas lapas, bet arī pa tālruni 67007874, kur vienmēr laipni atbildēs zinošs piegādes operators. Tāpat ir iespēja sazināties arī sociālajos tīklos – Facebook, Twitter un Draugiem.lv. Šajās lapās arī variet ērti sekot visiem jaunumiem, akcijām un konkursiem. Tur tiek ievietota arī aktuāla un interesanta informācija, kas saitīta ar sushi un Āzijas virtuves īpatnībām. Varēsiet papildināt savas zināšanas šajā jomā.

Nudefoody piegāde

Tā ir ēdienkarte visai dienai, kas sastāv tikai no septiņiem īpaši piemeklētiem kokteiļiem un sulām, kuri jādzer veselu dienu noteiktā kārtībā, precīzi norādītajā laikā, lai uzsāktu organisma attīrīšanas procesu.

Tīrīšana sula - tas ir drošs un dabisks veids, kā iegūt visas nepieciešamās uzturvielas, bez slodzes uz gremošanas sistēmu. Pateicoties mūsu sulu unikālajam sastāvam, Jūs iegūstat maksimālu labumu no ierastiem produktiem. Mēs esam panākuši šādu kombināciju elementiem, kas ietekmē uz organismu vienlaicīgi maigi un efektīvi. Pat vienā dienā Jūs saņemsiet tik daudz vitamīnus un minerālvielas, ko parasti saņemat vienā mēnesī.

Lai iegūtu vislabākos rezultātus, mēs iesakām Jums sagatavoties organisma attīrīšanas procesam un nodrošināt pareizo izeju no tā. Sagatavošanas ilgums un izeja no tā ir vienāds ar dienu skaitu no izvēlētās programmas:
"Iesācējs" - 1 diena sagatavošana un 1 diena izeja

"Efektīva" - 2 dienas sagatavošana un 2 dienas izeja

"Intensīvā" - 3 dienas sagatavošana un 3 dienas izeja

 

Norādījumi par sagatavošanu un attīrīšanas kursu

Pirms sākat Detox:

Jauda
Pieturēties pie visvairāk pareiza un veselīga uztura. Dzēriet 8 glāzes ūdens dienā. Izvairieties šādus produktus, kā gaļa un mājputnu gaļa, zivis un jūras veltes, piena produkti, rafinēts cukurs, kvieši. Sagatavošanas posma laikā ir nepieciešams atteikties no alkohola, kofeīna un nikotīna.
Cieņa
Lai sasniegtu vislabāko efektu no mūsu organisma tīrīšana kursa, mēs iesakām, lai tas notiek mierīgā un mazāk aktīvā laikā. Nesāciet kursu emocionālā stresa vai stresa laikā. Iestatiet sevi uz panākumu: palūdziet savus draugus un ģimeni, lai viņi atbalsta Jūs vai paši kopā ar Jums iziet attīrīšanas kursu!

Tīrīšanas laikā:

Jauda
Organisma tīrīšanas laikā novērstu jebkādu ēdienu, izņemot speciāli sagatavotas NudeFoody sulas un kokteiļus. Dzert sulas saskaņā ar norādīto laiku uz katra pudeles etiķetes. Svarīgi ir ievērot kārtību un sulas pieņemšanas laiku. Turklāt, mēģiniet izdzert 8 glāzes ūdens dienā.

Aktivitāte
Ierobežojiet sevi, taisiet vieglus vingrinājumus, piemēram, pastaigas, joga vai mierīga riteņbraukšana. Jūsu spēks un enerģija ārstēšanas kursa laikā mainīsies, tāpēc uzmanīgi klausīties savu organismu un nepārslodziet sevi.

Pēc Detox:

Jauda
Pēc detoksikācijas kursa pakāpeniski ievadiet savā racionā cieto pārtiku. Jūsu uzturā sastavā galvenokārt jābūt tvaicētiem dārzeņiem, svaigiem dārzeņiem, augļiem, putraimiem, dārzeņu zupam. Jūs varat pievienot mazliet medus, riekstus un sēklas.

Pakāpeniski pievienojiet produktus šādā secībā:

1) augļi, dārzeņi, zaļumi

2) rieksti un graudi

3) jūras veltes un zivis

4) piena produkti un gaļa


Sajūtas un efekts

Pēc pareizās kursa iziešanās Jūs jutīsieties vieglumu visā organismā, Jūsu āda tiek attīrīta, samazināsies kopējais svars, tas samazina tieksmi pēc rafinētā cukura un pārstrādātiem pārtikas produktiem. Ievadiet parastos produktus pakāpeniski, lai izvairītos no negatīvas reakcijas. Periodiski atkārtojot kursu, Jūs redzēsiet maksimāli pozitīvo rezultātu. Novēlam Jums labu veselību un garastāvokli!

Jūsu pasūtījums
Par Sushi

Suši ir sena un tradīcijām bagāta vēsture, kas nāk no Japānas un citiem Āzijas reģioniem. Šobrīd par lielāko suši ēdēju tautu tiek uzskatīti tieši japāņi, bet šis ēdiens un tā kultūra jau pamatīgi iesakņojusies arī citos kontinentos. Tieši tāpēc ir svarīgi nepazaudēt sushi gatavošanas tradīcijas un pasniegšanas kultūras smalkumus, kas daudzās ātrajās ēstuvēs, kur tiek pasniegts suši, ir jau zudušas un nonivelētas. Japāņiem sushi pagatavošana, pasniegšana un ēšana ir svarīga ceremonija. Tāpēc labākajos suši restorānos noteikti tiek ievērotas visas senās pagatavošanas un pasniegšanas tradīcijas.

Suši meistars tiek ļoti cienīts, jo viņš savas prasmes apgūst daudzu gadu garumā, izzinot vissīkākās nianses un izpētot katru produktu un tā īpašības. Viena no galvenajām suši sastāvdaļām ir rīsi, tāpēc to izzināšanai un pagatavošanas apguvei tiek veltīta lielākā daļa no meistara mācību laika. Laba suši pagatavošana prasa tiešām kārtīgas iemaņas, jo viss process ir cieši saistīts un jādara harmoniski. Jāprot pareizi izvārīt rīsus, sagriezt dārzeņus, zivis, jūras veltes un citu plānoto pildījumu. Tāpat jāprot prasmīgi satīt suši rullīti un arī sagriezt. Šķiet, ka to varētu izdarīt katrs, bet tad, ka mājās to mēģinām, saprotam, ka tik viegli nemaz tas nav. Tāpēc vēl jo vairāk jānovērtē iespēja nobaudīt tradīcijās ieturētu un svaigu  suši Rīgā ne tikai restorānos, bet arī savās mājās. Par to parūpēsies sushi piegādes serviss „Sushi.lv”. Mūsu meistari ir ar lielu pieredzi un profesionāli sagatavo visdažādāko veidu suši, kas vienmēr klientiem teik piegādāti svaigi un skaisti iesaiņoti.

Sushi piegāde no „Sushi.lv” ir sadalīta vairās zonās. Katrā no tām atšķiras maksa par pasūtījuma piegādi. Suši Rīgas centrā tiek piegādāts par papildus maksu, kas ir 3 eiro, bet ja pasūtījuma summa ir virs 15 eiro, tad piegādi veiksim bez maksas. Šajā suši piegādes Centra sarkanajā zonā ietilpst Vecrīga, Andrejsala, Brasa, Centrs, Grīziņkalns, Pētersala līdz Bukultu ielai, Maskavas priekšpilsēta līdz Dienvidu tiltam un Skanste. Nākamā ir zaļā zona, kur sushi piegāde līdz 25 eiro papildus izmaksās arī 3 eiro, bet lielākiem pasūtījumiem piegādes maksa netiks aprēķināta. Zaļajā zonā ietilpst visa teritorija no Centra zonas līdz Juglai, Mežciemam, Mežaparkam, Tīrainei, Mārupei, Imantai, Sarkandaugavai, bet daudz precīzāk zonējumu var redzēt mājas lapā http://www.sushi.lv/ ievietotajā piegādes kartē. Trešā ir zilā zona, kas stiepjas nedaudz ārpus Rīgas robežām. Zilajā zonā ir Berģi, Gaismas, Baloži, Bolderāja, Kleisti, Rumbula, Spilve, Vecmīlgrāvis, Ulbroka. Lai zilajā zonā saņemtu sushi piegādi bez maksas, pasūtījumam jābūt vismaz 50 eiro vērtībā. Ja pasūtījums ir mazāks, tad jārēķinās ar piegādes maksu 3,50 vai 5,50 eiro. Pēdējā piegādes zona ir oranžā. Tajā ietilpst tādas vietas kā Carnikava, Daugavgrīva, Garkalne, Garciems, Ikšķile, Jaumārupe, visa Jūrmala, Mucinieki, Olaine, Salaspils, Saurieši, Vecāķi, Zaķumuiža. Par to, vai piegāde tiek veikta tieši uz jūsu atrašanās vietu, variet pārliecināties, iepazīstoties ar piegādes karti mājas lapā vai zvanot uz konsultāciju tālruni un pajautājot piegādes operatoram, kas arī precizēs piegādes cenu tieši jūsu atrašanās vietā.

Novēlam jums patīkamu maltīti un nesteidzīgu mirkli izbaudīt vienu no labākiem suši Rīgā, ko jums piegādās „Sushi.lv”!

LV RU EN
Mājas lapas navigācija
Katalogs